18 października – bezpłatne porady dietetyczne z Centrum Natur house!

Już w piątek 18. października 2013 r. serdecznie zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z dietetykami z Centrum Dietetycznego Naturhouse! Konsultacje odbywać się będą w hallu basenowym w godzinach 12:00 – 16:00.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Ogólnopolskiej Akcji „Uwaga Nadwaga” , która pierwszy raz wystartowała jesienią 2012 roku. Kampania powstała z inicjatywy Centrów Dietetycznych Naturhouse – posiada ona typowo informacyjno-edukacyjny charakter, natomiast jej głównym celem jest propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz walka z nadwaga i otyłością. Dzięki akcji „Uwaga Nadwaga” wielu polaków zmieniło swoje nawyki żywieniowe oraz styl życia na zdrowszy. O fenomenie kampanii może świadczyć chociażby fakt, że podczas ubiegłorocznej akcji skorzystało z niej kilka tysięcy osób w różnych placówkach: urzędach, szkołach, przedszkolach, zakładach pracy.

W tym roku cel jest podobny – zwrócenie uwagi na problemy nieprawidłowego sposobu odżywiania, jakie są stosowane i utrwalane w polskich domostwach. Akcja trwać będzie od 16. września do 30. listopada 2013 r. W AQUA ZDROJU dietetyków będziemy gościć już po raz trzeci.

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl