7 marca – Bieg Kobiet

Wielkie przygotowania do dnia kobiet na sportowo! Jedyny w swoim rodzaju bieg kobiecej solidarności 7 marca  w Wałbrzychu.

Impreza rozpocznie się przy Centrum Aqua Zdrój o godzinie 11.00. Przez rozpoczęciem biegu rozgrzewka, a chwilę potem zobaczymy panie na starcie. Trasa mierzy 4 km wokół kompleksu Aqua Zdrój. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 09:00.

Wpisowe to 25 zł. W pakiecie startowym każda z uczestniczek otrzyma: numer startowy, chip do pomiaru czasu, kosmetyki od ZIAJA, Estillo – kobiecy magazyn, medal. Warto nieco ?wykręcić? czas i stanąć na podium. Laureatki otrzymają ponadto: słodki kuferek od Śnieżka Invest, Cin Cin wino oraz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych z Kliniki Urody w Szczawnie Zdroju.

Poza samym biegiem pań, także coś dla drużyn mieszanych ? panowie mile widziani. Biznes w biegu ? konkurencja pod egidą mbank.

Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, sprawdzenie swoich sił, wzajemny doping i rozpoczęcia wiosny biegiem dla zdrowia!– mówi Marzena Michalec, inicjatorka imprezy.

Bieganie to dla organizatorów sport drużynowy. Celem jest wsparcie kobiet w ciąży. Część wpisowego z biegu przekażemy na warsztaty dla pań w ramach start up?u ? Projekt Pregnabit we współpracy z Akademią Medyczną we Wrocławiu, które odbędą się w Wałbrzychu. Panie dowiedzą się jak przygotować swój organizm do zajścia w ciąże i jakie badania będą pomocne przy monitoringu pierwszych miesięcy ciąży.

Zapisy trwają poprzez stronę  www.kobietawbiegu.pl

Współorganizatorem imprezy jest portal kobietawbiegu.pl, Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój oraz dobrze biegaczom znane stowarzyszenie Biegaj – Zapobiegaj. Bieg napędza mbank.

Szczegółowe informacje: Marzena Michalec, tel.: 505 950 760.

Wydarzenie oprócz Wałbrzycha, odbędzie się także we Wrocławiu i Gdańsku, gdzie jest częścią PZU GDAŃSK MARATAON. Więc gdyby ktoś czuł niedosyt ? zapraszamy też w Polskę z kobietawbiegu.pl!

 

Trasa:

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl