9-29 WRZEŚNIA – PRZERWA TECHNOLOGICZNA W PARKU WODNYM I SAUNARIUM

Od poniedziałku (09.09.2019) rozpoczyna się trzytygodniowa przerwa technologiczna w Parku Wodnym i Saunarium Aqua Zdrój. Podczas przerwy zostanie wykonany przegląd gwarancyjny wszystkich urządzeń basenowych. W tym czasie zapraszamy Was do korzystania z pływalni przy Zespole Szkół nr 4 (ul. Sokołowskiego 75), która dostępna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 8:00 oraz 16:00 – 22:00, a także w weekendy w godz. 8:00 – 20:00.

Park Wodny i Saunarium Aqua Zdrój ponownie ruszają w poniedziałek (30.09.2019) – zapraszamy.

Jednocześnie informujemy, że w tym okresie Aqua Zdrój Squash&Fitness Center, Hotel i Restauracja oraz Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA będą funkcjonowały normalnie.

Uprzejmie informujemy, że na pływalni przy Zespole Szkół nr 4 nie są honorowane karty rabatowe, lojalnościowe, multisport i OK System. W związku z przerwą technologiczną osoby posiadające karnety: AQUA PORANEK, AQUA PORANEK PLUS, AQUA i AQUA PLUS, będą miały automatycznie przedłużony okres ważności karnetów z zachowaniem proporcji ilości niewykorzystanych dni. Klienci, posiadający karty rabatowe, w sytuacji gdy nie wykorzystają wszystkich środków, a ważność karty przypada na czas przerwy, z chwilą złożenia odpowiedniego wniosku o przedłużenie jej ważności okres przerwy technologicznej będą mieć uwzględniony.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl