Akademia Rodzica z Dorotą Zawadzką

Już 10 listopada zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na coaching rodzicielski o wychowaniu i aktywności fizycznej dzieci pt. „Wychowywać nie hodować!” z Dorotą Zawadzką.

Drogi Rodzicu, czy jesteś pewien, że dobrze wychowujesz swoje dziecko? A może nie radzisz sobie z trudami macierzyństwa,problemy wciąż narastają i sterta pytań kłębi się w Twojej głowie ? gdzie tak naprawdę popełniasz błędy wychowawcze? Jest ktoś, kto Ci podpowie! Samo to, że szukasz właściwej drogi jest już połową sukcesu. Potrzebujesz tylko kompasu i kilku wskazówek, które teraz możesz mieć w zasięgu ręki!

Ze znaną „super nianią? firma kobiecanki.pl współpracuje od dawna. Jeżeli uczestniczyłyście w spotkaniach rozsianych po całej Polsce, to na pewno wiecie, że Dorotę cechuje niesamowita charyzma, a jej historie ubogacają i motywują. Każde z tych spotkań było jedyne w swoim rodzaju. Psycholożka opowiadała między innymi o partnerstwie w związkach, sile, która drzemie w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Spotkania z Dorotą to wyjątkowa przestrzeń do poznania własnej siebie, zaczerpnięcia nowych wartości i okazja do nowego spojrzenia na sytuację.

Akademia Rodzica z pewnością pomoże Ci w codziennych rodzicielskich potyczkach. Zasługujesz na to Ty i Twoje pociechy. Nie może Was zabraknąć.

Dorota Zawadzka ? psycholog rozwojowy. Autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych. Dużą popularność przyniósł jej program „Superniania? emitowany w latach 2006 ? 2008. Ekspertka w kwestii wychowania i autorka poradników dla rodziców. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi. Od lipca 2011 roku jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka. Współautorka projektu „Bezpieczne media?.

Podczas spotkania, nasza instruktorka Katarzyna Dusza opowie o formach wspólnej aktywności fizycznej dla dzieci i rodziców. W trakcie prezentacji pt. „Aktywna Rodzina” dowiemy się jak aktywność fizyczna rodziców wpływa na kształtowanie rozwoju dziecka. Poznamy także sposoby uczenia dzieci zdrowych nawyków poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego.

Spotkanie coachingowe odbędzie się 10 listopada o godz. 18:00 w Sali Konferencyjnej w Hotelu Aqua Zdrój.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl