Hotel AQUA ZDRÓJ Wałbrzych

Hotel AQUA ZDRÓJ Wałbrzych

Nasz nowoczesny trzygwiazdkowy hotel, który jest integralną częścią Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, oferuje ponad 120 miejsc w komfortowych pokojach jedno-, dwu – i trzyosobowych z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do internetu. Lokalizacja hotelu sprawia, że goście mogą miło spędzić czas w Parku Wodnym z licznymi atrakcjami, zrelaksować się w Saunarium, a dla aktywnych do dyspozycji są zajęcia fitness, dwa profesjonalne korty do squasha i nowoczesna siłownia z urządzeniami światowej marki Life Fitness.

BEZPŁATNY PARKING DLA GOŚCI HOTELOWYCH

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 22 – 24 listopada 2019 r.

Po raz pierwszy Centrum AQUA-ZDRÓJ weźmie udział w akcji „Weekend za pół ceny”!  W dniach 22-24 listopada 2019 r. usługi Hotelu AQUA-ZDRÓJ będą poddane 50% rabatowi.

Oferta promocyjna dotyczy tylko usługi nocleg ze śniadaniem, niezależnie od struktury pokoju (dotyczy pokoi 1, 2 i 3 osobowych) W ramach pobytu Goście standardowo, oprócz rabatu 50%, otrzymują bezpłatny nielimitowany czasowo dostęp do parku wodnego, sauanrium, siłowni. Mają także bezpłatne miejsce parkingowe. Noclegi bez śniadania, usługi gastronomiczne, pozostałe usługi dostępne na terenie obiektu Aqua Zdrój nie są objęte promocją.

Zapraszamy!

 

 

Cennik usług

Pokoje cena cena ze śniadaniem
pokój jednoosobowy 220 zł 250 zł
pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania 220 zł 250 zł
pokój dwuosobowy 260 zł 320 zł
pokój trzyosobowy 300 zł 390 zł

Podane ceny są cenami brutto.

W cenie pokoju dla gości basen, sauna i siłownia bez limitu!

Recepcja Hotelowa

Tel. 74 66 09 300 Tel: 539 973 875 Mail: hotel@aqua-zdroj.pl

Serdecznie zapraszamy do Hotelu AQUA ZDRÓJ 

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert specjalnych

Sala konferencyjna

Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny z wysokiej jakości nagłośnieniem bezprzewodowym, umożliwiające przeprowadzanie szkoleń, spotkań, prezentacji oraz telekonferencji.

Galeria

Referencje

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl