Park Wodny

 

Godziny otwarcia
pon – pt 6.00 – 22.00
sob – niedz 6.00 – 22.00

Basen wyposażony jest w liczne atrakcje:

  • leżanki wodno – powietrzne
  • stanowiska masażu podwodnego, masaż boczny
  • gejzery denne
  • armatki wodne.

Kryta Pływalnia Sportowo-Rekreacyjna przeznaczona jest zarówno dla osób pływających wyczynowo i rekreacyjnie w basenie sportowym, jak i osób poszukujących zabawy i relaksu w zjeżdżalniach rurowych czy basenie rekreacyjnym, wyposażonym w liczne atrakcje wodne. Basen sportowy o długości 25m i szerokości 16m oraz stałej głębokości 2m. Posiada 6 torów plus dwa skrajne. Jest oznakowany i wyposażony zgodnie z przepisami FINA, co umożliwia organizację zawodów pływackich o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Wyposażenie basenu rekreacyjnego umożliwia prowadzanie ćwiczeń rehabilitacyjnych i zdrowotno-rekreacyjnych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Obok basenu rekreacyjnego znajdują się również dwie sześcioosobowe wanny bąbelkowe jacuzzi.

Dla najmłodszych brodzik o powierzchni ok. 28m2 i głębokości 30cm z mini zjeżdżalnią, jeżykiem, kaskadą wodną i strumykiem oraz plażą z leżakami.

Jedną z największych atrakcji parku wodnego są z pewnością trzy rurowe zjeżdżalnie wodne, w tym dwie klasyczne o długości 100 m i 60 m oraz jedna tzw. turbo slide o krótkim i stromym biegu długości 60m.

Galeria zdjęć

 

Woda spełnia wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 09.11.2015.

Sprawozdania z badań wody w nieckach basenowych dostępne są w kasie basenowej.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl