Squash

Godziny otwarcia
pon – pt 6.00 – 22.00
sob – niedz 6.00 – 22.00

Oferujemy najnowocześniejsze korty w regionie. 2 certyfikowane korty squashowe amerykańskiej firmy McWIL wykorzystywane do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie. Przestrzeń zaprojektowana jest w sposób umożliwiający komfortowe oglądanie meczy podczas turniejów ogólnopolskich, lokalnych, lidze klubowej oraz treningów, które rozgrywane będą w Centrum.

Squash to sport dla każdego. Przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o wszystkich klientach Aqua-Zdroju. Dla graczy zaawansowanych, tych grających rekreacyjnie jak i początkujących. Oferujemy najwyższej jakości warunki i komfort oraz pełne zaplecze z funkcjonalnymi i nowoczesnymi szatniami i sanitariatami. Zapewniamy treningi indywidualne i grupowe z doświadczonymi, certyfikowanymi trenerami.

Dla początkujących i graczy rekreacyjnych mamy oferty grupowe i indywidualne pod okiem naszych trenerów. Żeby rozpocząć swoją przygodę ze squashem nie trzeba mieć własnego sprzętu ? na miejscu, w recepcji do dyspozycji klientów jest również wypożyczalnia rakiet, a wszelkich odpowiedzi i porad udzieli Państwu nasza miła i fachowa obsługa.

Liga squash OPEN

Zapraszamy do startu w naszej lidze Squasha.

Liga squash OPEN

START Squash

Zajęcia dla początkujących.

START Squash

Ladies squash

Zajęcia grupowe (3 os.) dla Pań.

Ladies squash

Liga Ladies Squash

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl