Stadion i boiska boczne

Stadion i boiska boczne

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu oferuje doskonałe warunki treningów piłkarskich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym, a także możliwość rozgrywania otwartych i zamkniętych sparingów na stadionie piłkarskim.

Stadion posiada pełnowymiarową płytę boiska z nawierzchnią naturalną i przeszło 4000 miejsc siedzących dla widzów. Dysponujemy również dwoma nowoczesnymi pełnowymiarowymi boiskami treningowymi do piłki nożnej – z nawierzchnią naturalną i sztuczną. Boiska treningowe są w pełni oświetlone, co jest szczególnie przydatne po zmroku w okresie zimowym. Do dyspozycji piłkarzy przygotowaliśmy pełne zaplecze techniczne, z ośmioma dużymi, nowoczesnymi i estetycznymi szatniami z natryskami.

Oferta Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ łącząca nowoczesne boiska treningowe, z krytą pływalnią, dużą siłownią, strefą odnowy biologicznej oraz hotelem i restauracją stanowi idealną bazę dla przedsezonowych i śród-sezonowych obozów przygotowawczych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem: http://aqua-zdroj.pl/cennik-boiska-pilkarskie/

 

Parę faktów o stadionie i boiskach

  • wymiary boiska stadionowego – 105x74m
  • wymiary boisk treningowych – 100×65 m
  • boiska treningowe oświetlone
  • możliwość wydzielenia czterech mniejszych boisk treningowych
  • murawa z automatycznym nawadnianiem
  • pełne wyposażenie boisk (bramki, boksy trenerskie, piłkochwyty) 

Kontakt

ws. udostępnienia stadionu oraz boisk bocznych

telefon: 74 660 93 02

mail: marketing@aqua-zdroj.pl

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl