Bieg Kobiet

W sobotę, 7 marca, w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ odbył się Bieg Kobiet.

W sportowych zmaganiach wzięło udział blisko 100 uczestniczek. Bieg liczył 4 kilometry i obejmował 4 pętle wokół obiektu Aqua Zdrój. Intensywną rozgrzewkę poprowadziła Ewelina Stępniewska. Po ukończeniu biegu każda z uczestniczek otrzymała pamiątkowy medal, a zwyciężczynie w poszczególnych kategoriach otrzymały słodki kuferek od firmy Śnieżka, wino Cin Cin oraz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych z Kliniki Urody w Szczawnie Zdroju.

Oprócz Biegu Kobiet zorganizowano także marsz Nordic Walking, gdzie uczestnicy mieli do pokonania jedną, kilometrową pętlę wokół Aqua-Zdroju. Tu również uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Celem akcji było wsparcie kobiet w ciąży. Część wpisowego z biegu zostanie przekazane na warsztaty dla pań w ramach start up?u ? Projekt Pregnabit we współpracy z Akademią Medyczną we Wrocławiu, który odbędą się w Wałbrzychu.  Panie dowiedzą się jak przygotować swój organizm do zajścia w ciąże i jakie badania będą pomocne przy monitoringu pierwszych miesięcy ciąży.

Współorganizatorem imprezy był portal kobietawbiegu.pl, Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój oraz dobrze biegaczom znane stowarzyszenie Biegaj ? Zapobiegaj. Bieg napędzał mbank.

Podziel się ze znajomymi

Jeden komentarz

  1. Ewelina pisze:

    Dziękuje wszystkim za wspólną rozgrzewkę, była MOC!!! Uczestniczkom biegu serdecznie gratuluje pokonania 4 km dystansu, wytrwałości i wigoru, którego nikomu nie brakowało. BRAWO!

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl