Biegowy weekend z Robertem Korzeniowskim

Grupa inicjatywna Biegaj-Zapobiegaj zaprasza na biegowy weekend z czterokrotnym mistrzem olimpijskim Robertem Korzeniowskim.  

Patron honorowy „Toyota Półmaraton Wałbrzych” postanowił odwiedzić nasze strony i sprawdzić jak  u nas rozwija się moda na bieganie. A o rozwoju świadczy choćby coroczny wzrost liczby uczestników imprez biegowych, w tym półmaratonu a także coraz liczniejsza grupa osób ćwiczących na zajęciach zorganizowanych jak i indywidualnie. O tym że Wałbrzych biega i ćwiczy stanowi również prowadzona już blisko 3 lata akcja Biegaj-Zapobiegaj. To właśnie tutaj spotkało się kilkoro amatorów biegania i stopniowo ?zarażało? co raz większą liczbę podobnych sobie. Obecnie na zajęcia przychodzą już całe rodziny, a wspólne ćwiczenia stworzyły wiele znajomości i przyjaźni. Powstało również kilka grup biegowych, w których można szukać wsparcia i pomocy lub po prostu towarzystwa. W niedalekiej Jedlinie ? Zdrój można regularnie co niedzielę spędzić czas na wspólnym pokonywaniu malowniczych tras biegowych. Właśnie tam, 9 listopada, będzie możliwość wspólnego biegania z Robertem Korzeniowskim.

Zapraszamy w sobotę, 8 listopada, na halę i stadion lekkoatletyczny na Nowym Mieście. Trening rozpocznie się o 9:30 wspólnym bieganiem w zrewitalizowanym Parku Sobieskiego a zakończymy ok godz.11:00 Sztafetowym Wyścigiem Na Wesoło. Po treningu, o godz. 12:00, zapraszamy na panel dyskusyjny na temat wspólnych inicjatyw biegowych na terenie aglomeracji, który odbędzie się w Domu Zdrojowym przy ul. Kolejowej w Szczawnie Zdroju. Natomiast w niedzielę o 10:00 rozpocznie się wspólny trening w ramach „Jedlińskiego Jesiennego Maratonu na Raty”  w Kompleksie Sportowo- Rekreacyjnym w Jedlinie ? Zdrój. Więcej informacji na stronie www.polmaraton.walbrzych.pl.

Gorąco zapraszamy wraz z dziećmi. Na miejscu można skorzystać z szatni.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl