BILETY I STREFA KIBICA – BRIEFING PRASOWY SLN 2018

Znane są już szczegóły dotyczące turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 12-14.06. Podczas briefingu prasowego, prezes Centrum AQUA-ZDRÓJ Mariusz Gawlik, przekazał niezbędne wiadomości.

Informujemy, że w piątek od godziny 16:00 wyłącznie w kasie biletowej Centrum AQUA-ZDRÓJ będzie można nabyć dodatkowe bilety na mecze Siatkarskiej Ligi Narodów.  W puli będzie przygotowanych około 200 wejściówek na każdy dzień, bez gwarancji miejsca siedzącego. Cena – 10zł. Zastrzegamy, że  jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety.  Podczas spotkań będą wyznaczone specjalne strefy dla widowni z miejscami stojącymi.

Dla wszystkich fanów, którzy nie nabędą wejściówek na turniej, Centrum AQUA-ZDRÓJ przygotowało darmową Strefę Kibica, podczas której będzie można wspólnie śledzić mecze na telebimie w dniach 12-14.06. Strefa będzie się mieścić na części parkingu od strony Parku Wodnego Centrum AQUA-ZDRÓJ. Dodatkowo na wszystkich chętnych kibiców, w wyznaczonym miejscu czekać będą specjalne punkty gastronomiczne.

Dodatkowo informujemy, że kibice będą mogli poruszać się między halą sportową, a Strefą Kibica. Warunkiem jest posiadanie biletu i każdorazowe zeskanowanie go przy wejściu/wyjściu z hali.

Podczas turnieju, na najmłodszych kibiców czekać będzie Strefa Małego Kibica przygotowana przez UKS Kinder Volleyball Wałbrzych. Prowadzone będą animacje, konkursy dla dzieci ukierunkowane na siatkówkę. Strefa będzie się mieścić na foyer, tuż po wejściu na halę sportową. 

Zachęcamy do śledzenia fp na facebooku, na którym codziennie można znaleźć najnowsze informacje dotyczące zarówno Siatkarskiej Ligi Narodów oraz usług Centrum AQUA-ZDRÓJ.

Serdecznie zapraszamy do Centrum AQUA-ZDRÓJ na wspólne przeżywanie jednej z największych imprez sportowych w dziejach miasta Wałbrzycha!

2 (2)

 

 

 

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl