Biuro Zawodów – XVI TOYOTA Półmaraton Wałbrzych

Już w najbliższą niedzielę startuje XVI TOYOTA Półmaraton Wałbrzych. Do biegu zgłosiło się ponad 2100 biegaczy!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w największym biegowym wydarzeniu w Wałbrzychu. Przypominamy, że pakiety startowe można odebrać w biurze zawodów, które będzie czynne w sobotę 22 sierpnia w godz. 16:00-21:00 oraz w niedzielę 23 sierpnia w godz. 7:00-9:45. W sobotę w godz. 18:00-20:00 zapraszamy uczestników na Pasta Party. Biuro znajduje się w Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w dzielnicy Nowe Miasto.

Start półmaratonu w niedzielę 23 sierpnia na Rynku w Wałbrzychu. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu mogą wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodą główną jest samochód TOYOTA AYGO. Nasz sierpniowy półmaraton został zaliczony do imprez, podczas których można otrzymać medal Korony Polskich Półmaratonów. To prestiżowe wyróżnienie, które otrzyma każdy biegacz wraz z medalem po spełnieniu warunków regulaminu. Medal przyznaje Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z KB meta Lubliniec.

Wszystkim zainteresowanym historią naszego biegu, ale także najświeższymi informacjami o nim polecamy artykuł na stronie www.maratonypolskie.pl

Oficjalnym serwisem fotograficznym XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych został portal FotoMaraton.pl. Specjalnie dla biegaczy, fotografowie będą wykonywali zdjęcia w wielu punktach na trasie i mecie biegu. Już kilka dni po biegu, zdjęcia będzie można znaleźć na stronie www.fotomaraton.pl, wpisując nazwisko lub numer startowy.

Zmiana rozkładu jazdy autobusów podczas półmaratonu: zmieniony rozkład jazdy

Szczegółowe informacje dostępne na: www.polmaraton.walbrzych.pl

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl