Bogate wrażenia Warty Poznań ze zgrupowania w AQUA ZDROJU

Piłkarzy Warty Poznań mieliśmy przyjemność gościć w naszym Centrum na tygodniowym zgrupowaniu. Poznański zespół skrzętnie dokumentował swój pobyt, treningi, mecze kontrolne, odnowę biologiczną, a nawet spędzanie czasu wolnego przez piłkarzy, czego efektem są relacje na stronie klubowej stronie internetowej. Możemy tam zobaczyć m.in. przyjazd drużyny do Centrum i bardzo dobre pierwsze wrażenia trenera Marka Kamińskiego: „Jesteśmy mile zaskoczeni, jeżeli chodzi o sam obiekt, sam hotel, gdzie mamy do dyspozycji w jednym budynku siłownię, halę, basen, odnowę. Bardzo blisko mamy na boisko ze sztuczną nawierzchnią, bardzo blisko mamy do terenów do biegania. Jak dla mnie to warunki bardzo wymarzone do tego, by dobrze się przygotować do rundy wiosennej”

http://www.youtube.com/watch?v=mO4Xa2UBupc

Dla kibiców poznańskiej Warty nie zabrakło również krótkiej prezentacji ofert Centrum:

Relacja z II dnia obozu:

Trzeci dzień obozu podsumował asystent trenera Piotr Kowal:

Ważnym elementem zgrupowania były oczywiście mecze sparingowe i nasze boiska okazały się bardzo szczęśliwe dla poznaniaków, ponieważ wygrali wszystkie trzy spotkania, bez straty bramki. W pierwszym meczu Warta pokonała Ślęzę Wrocław 2:0, w drugim Polonię Spartę Świdnica 1:0, a w ostatnim spotkaniu bardzo gościnni okazali się piłkarze Górnika Wałbrzych, pozwalając wygrać rywalom z ligowej tabeli 2:0.

Podsumowując obóz trener Marek Kamiński był bardzo zadowolony z ciężkiej pracy swoich piłkarzy podczas całego obozu. Cieszymy się, że zespół poznańskiej Warty znalazł w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ świetne warunki do przedsezonowych przygotowań i zapraszamy ponownie!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl