Budka Suflera – pożegnalny koncert

Już 22 listopada o godz. 19:00 zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na pożegnalny koncert Budki Suflera „A po nocy przychodzi dzień”.

To najważniejsza trasa koncertowa 2014 roku. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Sopot, Wrocław i 17 innych miast. Będzie to też ostatnia szansa posłuchania Budki Suflera na żywo. Po 40 latach obecności na scenie, koncertami ?A po nocy przychodzi dzień?, zespół na zawsze żegna się z publicznością.

100 000 widzów w 20 miastach w Polsce. ?Jolka, Jolka pamiętasz?, ?Cały mój zgiełk?, ?Twoje radio?, ?Cisza jak ta?, ?Noc komety?, ?Cień wielkiej góry? ?Takie tango?, ?Bal wszystkich świętych? ? po tej trasie, już nikt nigdy nie będzie miał okazji zaśpiewać tych kultowych piosenek na koncercie Budki Suflera. Właśnie dlatego koncerty te na długo zostaną w pamięci każdego widza. Będzie to również prawdziwie rockowe show. Na scenie zobaczymy nie tylko stałych muzyków zespołu, ale też Felicjana Andrzejczaka.

Dokładnie 40 lat. Trasa 2014 to najlepszy sposób na świętowanie jubileuszu powstania zespołu w 1974 roku. Cztery dekady legendarnych rockerów to kawał historii polskiej muzyki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Kropką nad ?i? w tej historii jest właśnie trasa ?A po nocy przychodzi dzień ? pożegnalna trasa koncertowa Budki Suflera?. Trasa-pigułka najlepszych dokonań Budki i obowiązkowe wydarzenie 2014 roku nie tylko dla jej fanów, ale też dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednej z najbardziej utytułowanych, polskich, rockowych kapel.

Bilety w cenie od 55 do 100 zł.

Punkty sprzedaży biletów:

– kasy basenowe AQUA ZDRÓJ, ul. Ratuszowa 6

– kasa WOK, ul. Broniewskiego 65 a

– kasa WOK filia, ul. Andersa 185 (sprzedaż do 31.10.2014)

– EMPiK, ul. Łączyńskiego 44

– EMPiK, ul. 1 Maja 64

– Media Markt,  ul. 1 Maja 64

Do nabycia również na: kulturairozrywka.pl oraz www.ticketpro.pl.

Zapraszamy!

 

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl