Cennik Siłownia

Poniżej przedstawiamy szczegółowe cenniki korzystania z siłowni. Jeśli ktoś z Państwa dopiero zaczyna swoją przygodę z siłownią i nie posiada jeszcze dostatecznej wiedzy na temat treningów, wówczas gorąco zachęcamy do skorzystania z treningów personalnych pod bacznym okiem jednego z naszych instruktorów.

Bilet wstępu „Normalny”

Godziny Siłownia
6.00 – 14.00 10 zł
14.00 – 22.00 12 zł

Bilet wstępu „Ulgowy”

Godziny Siłownia
6.00 – 14.00 8 zł
14.00 – 22.00 10 zł

Karnet SIŁOWNIA – normalny 89 zł, ulgowy 79 zł

  1. Siłownia – cena za wejście / osoba.
  2. Bilety ulgowe: młodzież szkolna, studenci do 25 lat, emeryci, renciści, osoby powyżej 65 lat, osoby niepełnosprawne o znacznym stopniu niepełnosprawności, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacji szkolnej, studenckiej, legitymacji emeryta, rencisty).
  3. Bezpłatny wstęp przysługuje: dzieciom do 3 lat, opiekunowi osoby niepełnosprawnej o znacznym stopniu niepełnosprawności i opiekunowi osoby niepełnosprawnej w wieku do lat 16 oraz weteranom i weteranom poszkodowanym. Bezpłatny wstęp opiekuna osoby niepełnosprawnej obejmuje czas pobytu równy czasowi pobytu osoby nad którą sprawuje opiekę. Po przekroczeniu tego czasu następuje naliczanie minutowe według stawek określonych w punkcie 1 dla biletu ulgowego. Szczegóły dotyczące bezpłatnego wstępu dla weteranów i weteranów poszkodowanych można znaleźć w zarządzeniu nr 63/2019.
  4. Wstęp grupowy: bezpłatne wejście opiekuna min. 15-osobowej grupy dzieci lub młodzieży szkolnej. Warunkiem uzyskania wstępu grupowego jest jego zgłoszenie z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem.
  5. Wstęp rodzinny: bilety ulgowe dla członków co najmniej 3-osobowych rodzin, w tym maksymalnie 1. osoby dorosłej.
  6. Zakup biletu lub karnetu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ.

Bilet trenerski

Na terenie siłowni Centrum Aqua Zdrój istnieje możliwość prowadzenia treningów personalnych przez trenerów zewnętrznych.

Warunkiem prowadzenia treningów jest zakup biletu trenerskiego.

Cena jednorazowego biletu trenerskiego: 30 zł

  1. Warunkiem sprzedaży biletu trenerskiego jest wypełnienie formularza do biletu trenerskiego oraz załączenie wymaganych w nim dokumentów, potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej oraz posiadanie ubezpieczenia OC, a także jego podpisanie przez osobę ubiegającą się o uzyskanie tego biletu.
  2. Bilet trenerski może zostać sprzedany osobie, która posiada uprawnienia wymagane dla pełnienia funkcji trenera w strefie sport, prowadzi działalność gospodarczą w tym zakresie oraz posiada ubezpieczenie OC wykonywanej działalności.

Dokument do pobrania: formularz do biletu trenerskiego

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl