Karty rabatowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aktywnie korzystających z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne Karty rabatowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Karty rabatowe zostały wprowadzone z myślą o wygodzie naszych klientów. Dzięki takiej karcie klienci mogą korzystać z usług Centrum Aktywnego Wypoczynku „AQUA ZDRÓJ” w niższych cenach bez konieczności używania gotówki.

Kartami rabatowymi można dokonywać płatności za usługi w Parku Wodnym i Strefie Sport (baseny, saunarium, siłownia, fitness, korty do squasha, stoły do tenisa stołowego). Kartami rabatowymi nie można dokonywać płatności za usługi w Hotelu, Restauracji, Barze i Hali Widowiskowo-Sportowej. Nie można również regulować płatności za zakup treningów personalnych, karnetów, towarów (np. napojów), regulować płatności za imprezy, wejść w ramach Wałbrzyskiej Karty Rodzina 3+ oraz biletów rodzinnych.

Kartę można doładować podczas pierwszej wizyty jedną ze wskazanych kwot i korzystać z oferty Centrum w zależności od potrzeb i wolnego czasu. Do każdej kwoty zostanie naliczony rabat na usługi w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ.

Przed zakupem karty prosimy o zapoznanie się z regulaminem kart rabatowych.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl