DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA – ZAPISY

Ruszyły zapisy do VII już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest dwunastą). W tym roku Finał Finałów po raz piąty w naszym mieście – jest więc o co grać !

Zaraz po Nowym Roku ruszyły zapisy do wałbrzyskich eliminacji Deichmann Minimistrzostw. Przyjmujemy dzieci w wieku od 4 do 13 lat w kategoriach U-7, U-9, U-11 oraz U-13. Rezerwacje drużyn można zgłaszać u  koordynatora rozgrywek Tomasza Durajczyka – tel. 603-038-727 lub e-mail tomaszdurajczyk@wp.pl

Tradycyjnie przy zapisach każda z drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od nas stroje turniejowe nawiązujące do barw wybranego państwa. Eliminacje Miejskie odbywać się będą w soboty i niedziele  – szczegółowy terminarz podamy wkrótce. Każda drużyna bierze udział w turnieju od samego początku do końca. Zespoły z U-9 oraz U-11 przez pierwszych siedem weekendów rozgrywają spotkania ligowe. W ostatni weekend przeprowadzana jest faza play-off, której zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Kategorie U-7 oraz U-13 zakończą rozgrywki na Eliminacjach Miejskich.

Dokładne zasady gry dla tych kategorii wiekowych zostaną ustalone po zakończeniu zapisów.

Szczegóły oraz regulaminy na stronie organizatora kochamsport.pl

Zapraszamy!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl