Deichmann Minimistrzostwa 2016 – Turniej Barażowy

W dniach 18-19 czerwca 2016 na boiskach Centrum AQUA ZDRÓJ zostanie rozegrany Turniej Barażowy Deichmann Minimistrzostwa 2016.

W turnieju weźmie udział łącznie 16 drużyn (kategoria U9 i U11). Dwa najlepsze zespoły zagrają tydzień później w Finale Finałów, który również zostanie rozegrany na boiskach Centrum AQUA ZDRÓJ. Dotychczas wolne miejsca w Finale Finałów były obsadzane przyznaniem dzikiej karty miastom z największą ilością drużyn lub współpracującym z miastami pomocniczymi. W tym roku organizatorzy postanowili zweryfikować na boisku to kto powinien dołączyć do grona najlepszych! Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, a zawodnicy zespołów, które w końcowej klasyfikacji zajmą miejsca 1-3 dostaną pamiątkowe puchary.

Minimistrzostwa to turniej piłkarski dla dziewcząt i chłopców w wieku do 13 lat, który rozgrywamy na boiskach polskich miast już po raz dziewiąty. Są to największe zawody bez eliminowania po jednym weekendzie zespołów, bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności. Dotyczy to wszystkich drużyn, także tych złożonych z zawodników rozpoczynających przygodę z piłką. Rozgrywki mają charakter ogólnopolski; od tego roku goszczą one w najważniejszych ośrodkach miejskich na terenie wszystkich województw.

Program rozgrywek

18.06 sobota

godz. 10:00 – 17:00

19.06 niedziela

godz. 10:00 – 13:30

godz. 14:00 – wręczenie nagród, w tym symbolicznych biletów na turniej finałowy

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl