Dni otwarte Wodnego Przedszkola Kubuś

logo-wodneprzedszkole-kubus-smallDnia 8. września w Parku Wodnym  AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu odbędzie się dzień otwarty, podczas którego można bezpłatnie skorzystać z lekcji pływania  dla niemowląt i małych dzieci. Organizatorem zajęć jest Wodne Przedszkole KUBUŚ.

Spotkania są prowadzone przez instruktorkę, która nauczy rodziców jak miło, bezpiecznie a zarazem zdrowo można spędzić czas ze swoją pociechą na basenie. Podczas zajęć każdemu dziecku w wodzie towarzyszy rodzic. To ćwiczenia oswajające ze środowiskiem wodnym, gimnastyka, wyrabianie nawyków służących podniesieniu bezpieczeństwa dziecka w wodzie. Jest to także budowanie bazy, która w późniejszym wieku będzie podstawą do nauki technik stylów pływackich.

Jeśli rodzic jest rozluźniony i przekonany do tej formy aktywności,jest duża szansa, że już od pierwszych chwil dziecko będzie się czuło komfortowo podczas zajęć w wodzie. Maluchy uczą się na spotkaniach między innymi poprawnego ułożenia ciała w pozycji na brzuchu i plecach, oddechu do wody, elementarnych ruchów rąk i nóg oraz skoków do wody. Nie obejdzie się również bez śpiewania piosenek i znanych zabaw.

Ponadto takie zajęcia wspomagają rehabilitację dzieci z dysfunkcjami narządów ruchu, integrują dzieci niepełnosprawne ze zdrowymi zarówno fizycznie jak i umysłowo. Czas zajęć należy wykorzystać na zabawę z dzieckiem. Podczas wspólnych ćwiczeń budowana jest silna więź emocjonalna. Każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę zdjęcie podwodne. Informacja i zapisy: tel. 530 997 553 wodneprzedszkole@gmail.comwww.wodneprzedszkole.pl

Podziel się ze znajomymi

Jeden komentarz

  1. Rafał Klimek pisze:

    Gratulujemy pomysłu, świetna inicjatywa. Życzymy sukcesów w pracy z dziećmi.

    Serdecznie pozdrawiamy,
    Szkoła pływania olimp24,

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl