Ekstraliga Boksu Olimpijskiego w Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Przed ekipą Leone Imperium Boxing Wałbrzych dwa ostatnie mecz Ekstraligi Boksu Olimpijskiego. Mecze, które mogą zadecydować o srebrnym medalu Drużynowych Mistrzostw Polski naszej drużyny. Tym goręcej zapraszamy na sobotni pojedynek w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, w którym podopieczni trenerów Sadłonia oraz Burzyńskiego podejmą Wilki Kujaw. 

Przed nami dwa decydujące mecze Ekstraligi Boksu Olimpijskiego. Decydujące, gdyż wygrana w obu spotkaniach przełoży się na srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski wałbrzyszan. Złoto już wcześniej zagwarantowali sobie pięściarze Skorpiona Szczecin, ale na niższe miejsce na podium wciąż chrapkę ma kilka zespołów, w tym ekipa z ulicy Pługa.

 

Warto zatem w sobotni wieczór odwiedzić Halę Wałbrzyskich Mistrzów. I to z dwóch kolejnych powodów. Po pierwsze, to ostatni tegoroczny mecz wałbrzyszan przed lokalną publicznością, gdyż rewanżowe spotkanie z Wielkopolską odbędzie się za tydzień w Oławie. A po drugie, wstęp na ligową konfrontację z Wilkami Kujaw jest bezpłatny. Zapraszamy zatem do Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Początek meczu o godzinie 18.

 

Ekstraliga Boksu Olimpijskiego

Sobota – 9 listopada, godz. 18:

Leone Imperium Boxing Wałbrzych – Wilki Kujaw

(źródło: www.walbrzych24.com)

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl