Finał III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym

W niedzielę, 2 marca 2014r., zakończył się turniej III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym. W trakcie trzydniowych rozgrywek w sportowej rywalizacji zmierzyło się ze sobą 191 zawodników z całej Polski. Kibice mieli okazję zobaczyć efektowne akcje i zacięte sportowe pojedynki. Pierwsze miejsce w kategorii kobiet zdobyła Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn), która wygrała z Katarzyną Grzybowską (MKSTS Polkowice) 4:2. Trzecie miejsce egzekwo zajęły Marta Smętek (KS BRONOWIANKA Kraków) oraz Monika Pietkiewicz (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński). W kategorii mężczyzn 4:2 wygrał Paweł Fertikowski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki), drugie miejsce zajął Jakub Perek (LKS POGOŃ Lębork), a trzecie wywalczyli egzekwo Tomasz Lewandowski (KU AZS Politechniki Rzeszowskiej) i Mateusz Gołębiewski (ZKS Drzonków). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportowe emocje. Kibiców natomiast zapraszamy na kolejną sportową imprezę – Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym, które odbędą się 26-28 marca.