„Górale na start” z Mają Włoszczowską

W dniach 6 -7 maja br. na trasach w parku Jana III Sobieskiego w Wałbrzychu odbędzie się jubileuszowa XX edycja zawodów MTB Cross Country ?Górale na start?.

W ramach imprezy w dniu 6 maja br. odbędą się zawody dla dzieci i dorosłych sympatyków kolarstwa MTB lub amatorsko uprawiających tą dyscyplinę sportu. Podczas zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa WSSE Invest-Park. Zgłoszenie uczestnictwa wyścigach amatorów jak i w Mistrzostwach WSSE Invest-Park można dokonać na stronie www.goralenastart.eu do środy 3 maja. Możliwe jest również dokonanie zgłoszenia w dniu zawodów, ale w takim wypadku trzeba liczyć się z dodatkową opłatą rejestracyjną.

Natomiast w dniu 7 maja na starcie tej jednej z najbardziej spektakularnych imprez MTB w Polsce pojawi się plejada gwiazd polskiego kolarstwa, a wśród nich między innymi Maja Włoszczowska, Bartek Wawak i Marek Konwa oraz zawodnicy jeszcze do niedawna reprezentujący organizatora wyścigu ? drużynę KKW Superior Wałbrzych: Filip Helta i Aleksandra Podgórska.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl