INFORMACJE ORGANIZACYJNE – SIATKARSKA LIGA NARODÓW

Prezentujemy informacje organizacyjne, dotyczące 3-dniowego wydarzenia jakim będzie Siatkarska Liga Narodów w Wałbrzychu w dniach 12-14.06.

Plan hali – miejsca stojące

Informujemy, że zostały wyznaczone specjalne strefy w hali dla kibiców, którzy zakupili bilety na miejsca stojące.  Plan hali będzie również wywieszony w obiekcie, gdzie będzie możliwość zapoznania się z nim w każdym dniu turnieju.

.(G:\W_nadzorze\Wałbrzych_Aqua-Zdrój9_NADZÓR AUTORSKI2

 

Dojazd – parkingi

Centrum AQUA-ZDRÓJ przygotowuje się na przyjazd kibiców na turniej Siatkarskiej Ligi Narodów. Przygotowaliśmy wizualizację parkingów, gdzie będzie można zaparkować swoje pojazdy. Wszystkich mieszkańców Wałbrzycha, którzy mają zamiar pojawić się na turnieju prosimy, aby w miarę własnych możliwości poruszać się poprzez komunikację miejską.

P1 – parking od strony Hotelu AQUA-ZDRÓJ będzie przygotowany na przyjęcie kibiców w zorganizowanych grupach poruszających się autokarami oraz busami

P2 – parking od strony Hotelu AQUA-ZDRÓJ będzie przygotowany na przyjęcie organizatorów oraz gości VIP

P3,P4,P5,P6,P7 – parkingi od strony Parku Wodnego AQUA-ZDRÓJ będą przygotowane na przyjęcie wszystkich kibiców

mapka_parkingi (1)

Przypominamy o Strefie Kibica, która będzie przygotowana na wydzielonej części parkingu od strony Parku Wodnego Centrum AQUA-ZDRÓJ. Podczas 3 dni turnieju kibice, którzy nie zdążyli nabyć biletów, będą mogli wspólnie przeżywać występy biało-czerwonych na telebimie. Strefa będzie czynna już od każdego pierwszego meczu turnieju, aż do zakończenia drugiego meczu dnia.  W Strefie Kibica będą stoiska z napojami oraz z jedzeniem. Gorąco zapraszamy!

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl