IV edycja Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej 2018

Za nami półmetek Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej 2018. W dniu 14 lipca 2018 roku odbyła się kolejna czwarta edycja współzawodnictwa sportowego dla najmłodszych adeptów kolarstwa górskiego, która po raz drugi była Memoriałem Adama Szczurowskiego.

Na trasach wyznaczonych w Parku Sobieskiego ścigały się dzieci i młodzież na górskich rowerach zdobywając kolejne punkty do klasyfikacji generalnej Ligi i Challenge’u Dolnośląskiego. Słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacji sportowej 121 zawodnikom i zawodniczkom w wieku od 2 do 14 lat, którzy na zmienionych ubiegłorocznych trasach rywalizowali o podium i medale przygotowane dla najlepszych w poszczególnych kategoriach oraz medale uczestnictwa w zawodach. Najmłodsze kategorie wiekowe ścigały się na terenie zielonym przy hali lekkoatletycznej w asyście swoich opiekunów. Pani Magda Szczurowska, mama byłego zawodnika, trenera i działacza kolarskiego ufundowała dodatkowe nagrody w formie bonów na zakup akcesoriów do rowerów dla 12 najlepszych zawodniczek i zawodników. Były również nagrody ufundowane przez firmę Bike Expert z Wałbrzycha na serwis rowerowy dla najlepszej młodziczki i młodzika podczas tej edycji.

Szczegóły sierpniowej edycji ligi MTB zostaną podane w komunikacie organizacyjnym, który ukaże się naszej stronie internetowej oraz stronie Dolnośląskiego Związku Kolarskiego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i wszystkich zainteresowanych współzawodnictwem kolarskim wśród najmłodszych.

Wyniki 4 edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej

 

Podziel się ze znajomymi

Jeden komentarz

  1. dziękuję wszystkim organizatorom za uczczenie pamięci Mojego Syna Adama, za przygotowanie wyścigu i podkreślenie roli Adama w rozwoju kolarstwa górskiego w Wałbrzychu i w kraju. Dziękuję zawodnikom za sportowĄ RYWALIZACJĘ – a Rodzicom za wspieranie dzieci ! To dzięki Wam możemy wspólnie dbać o rozwój dzieci i młodzieży a jednocześnie wspominać zbyt wcześnie Zmarłego Adama. W wałbrzyskim sporcie zrobił bardzo dużo. Pamiętajmy o nim.Z e swojej strony będę chciała zawsze fundować skromne upominki.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl