Kabaret Moralnego Niepokoju 17.10.2014

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art zapraszają 17 października do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na premierowy program kabaretu – „Jerzyk dzisiaj nie pije”. Występ odbędzie się o godz. 17:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. ?Jerzyk dzisiaj nie pije? będzie miał premierę w listopadzie 2014r.,zatem do Andrychowa i Wałbrzycha zawitamy przedpremierowo. I dobrze, bowiem dzięki temu obejrzą Państwo absolutnie świeże skecze, niedostępne w telewizji, nieodparcie śmieszne i niezmiennie zaskakujące. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek?

Haratniemy w gałę!!!

Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, zobaczymy m.in. jak ojciec odrabia lekcje z synem i co w takiej sytuacji wnosi obecność dziadka, przysłuchamy się, o czym mówią panowie, gdy się przypadkiem spotkają na spacerze z psami i przede wszystkim, dowiemy się, dlaczego Jerzyk dzisiaj nie pije.

Nie zabraknie, jak zawsze pięknych, klasycznie skomponowanych i przebojowych piosenek.

Na koniec bisy, a tam – największe hity.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Cena biletu: 50 zł

Bilety do nabycia w kasach basenowych AQUA ZDRÓJ, w Agencji Artystycznej „Art” oraz na www.biletynakabarety.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowych informacji udzieli Agencja Artystyczna „Art”, nr telefonu: 693-062-880 (możliwość zamówień zbiorowych, wystawienia faktury VAT oraz dostarczenia biletów z fakturą na miejsce pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia).

 

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl