Karnawałowe Rytuały Saunowe

W Nowym Roku, Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój kontynuuje popularne seanse saunowe oraz uczy zasad poprawnego korzystania z sauny. Rytuały to nie tylko wizyta w saunie lecz sztuka, której zasady warto znać. Dlatego tradycją w wałbrzyskim obiekcie stały się co miesięczne wizyty doświadczonych Saunamistrzów, którzy przekazują swoja wiedzę i promują kulturę dobrego saunowania.

Po raz pierwszy do Aqua-Zdroju, który znajduje się przy ul. Ratuszowej 6, przyjedzie Emil Tyrolczyk – saunamistrz z Łodzi, który specjalizuje się w seansach klasycznych, ale również potrafi zrobić wyjątkowe show. Specjalnie na potrzeby Aqua-Zdroju przygotuje, aż cztery ceremonie saunowe.

Na początek ceremonia „Hot Devil” – na otwarcie Nowego Roku. Po tak gorącym wprowadzeniu w klimat, delikatnie będzie zmniejszana temperatura tylko po to, aby Emil pobudził Wasze płuca seansem inhalacyjnym „Powiało chłodem”. Styczeń to również miesiąc karnawału dlatego kolejny z seansów będzie związany z roztańczoną Brazylią! – „Karnawał w RIO”. A na zakończenie trzygodzinnego show zanurzymy się w medytacji i „Zimowym Relaksie” – seans TRIO.

„Karnawałowe Rytuały Saunowe” rozpoczynają się 10. stycznia od godz. 19.00 w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój. Cena: 40zł. W cenie wliczony jest wstęp do Parku Wodnego. Liczba miejsc ograniczona,obowiązuje rezerwacja pod nr tel. 74 660 93 12. Serdecznie zapraszamy do udziału! Wydarzenie skierowane jest dla osób pełnoletnich.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl