Karnety Aqua Zdrój!

Zapraszamy do skorzystania z karnetów AQUA ZDRÓJ Squash&Fitness Center!

Styczeń to idealny czas na realizację noworocznych postanowień. Wszystkich, którzy w nowym roku chcą prowadzić zdrowy styl życia zapraszamy do Aqua Zdroju! Na miłośników aktywnego spędzania czasu czeka Park Wodny z basenem rekreacyjnym i sportowym oraz saunarium. O wymarzoną sylwetkę można zadbać w AQUA ZDRÓJ Squash&Fitness Center, w którym oprócz siłowni, treningów personalnych czy kortów do squasha oferujemy także bogaty program zajęć fitness.

Szczególnie polecamy karnety, które można zakupić już od 60 zł. W pakiecie darmowy wstęp na basen/saunę oraz brak opłat wpisowych! Do wyboru karnety na zajęcia fitness, siłownię, tenisa stołowego oraz treningi personalne Przypominamy również o bogatej ofercie karnetów do Parku Wodnego. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać jedną z czterech opcji: karnet aqua poranek, aqua poranek plus, aqua i aqua plus. Najszerszy zakres oferty zawiera karnet VIP Plus, który uprawnia do nielimitowanego wstępu na basen, saunę, siłownię oraz zajęcia fitness.

Po intensywnym treningu zapraszamy na regenerację i relaks do Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA, gdzie można skorzystać m.in z masaży i odprężających kąpieli. Zapraszamy także do zapoznania się z fit menu w Restauracji Aqua Zdrój.

Szczegółowe informacje na temat karnetów dostępne są na stronie www.aqua-zdroj.pl/cenniki/karnety

Centrum AQUA ZDRÓJ Squash&Fitness Center,

tel. (74) 660 93 13, 602 752 202

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl