KINDER + SPORT W NASZYM MIEŚCIE

W najbliższą niedzielę Wałbrzych będzie stolicą mini siatkówki na Dolnym Śląsku. Do Centrum AQUA ZDRÓJ przybędzie 60 zespołów rywalizować o awans do finału ogólnopolskiego.

1b

Udział potwierdziły m.in. Wrocław, Świdnica, Jawor, Twardogóra, Lubań, Leśna, Radków, Nowa Ruda, Kłodzko, Walim, Brzeg Dolny, Lubin, Milicz, Kinder Volley oraz w ramach gospodyń zawodniczki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Do rozegrania blisko 170 spotkań na 9 boiskach równocześnie!

Rozgrywki Kinder + Sport to międzynarodowe mistrzostwa dla dzieci w wieku szkół podstawowych. W trzech kategoriach wiekowych (dwójki, trójki i czwórki ? odpowiednio roczniki 2006, 2005 i 2004) pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej, drużyny walczą o awans do ścisłego finału krajowego. Pierwszym etapem są turnieje eliminacyjne, po dwóch odsłonach najlepsza ?ósemka? walczy między sobą o jak najlepsze rozstrzygnięcia. Pierwsze trzy zespoły (w tym przypadku z grona 60) reprezentować będą Dolny Śląsk w dalszych etapach ogólnopolskich. Ambasadorami rozgrywek są byli reprezentanci Polski w siatkówce i medaliści Mistrzostw Świata i Europy, Sebastian Świderski i Piotr Gruszka.

Otwarcie i start turnieju o godz. 10:00 ? Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ ul. Ratuszowa 6 – zapraszamy!

led-kinder

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl