Komunikat w sprawie zamknięcia obiektu

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem obostrzeń COVID-19 w okresie od 20 marca do 09 kwietnia 2021 Spółka Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Aqua-Zdrój” Sp. z o. o. zmuszona jest ponownie ograniczyć swoją działalność w znacznym zakresie. Oznacza to, że od dnia 20.03.2021r. do 09.04.2021r., nie możemy świadczyć usług pozwalających Państwu na korzystanie z: Parku Wodnego, usług strefy Squash&Fitness Center (siłownia, fitness itp.) oraz z hotelu.

Na terenie obiektu czynna pozostaje Restauracja, w której można zamówić wyśmienite dania na wynos.

Wszystkie bilety oraz karnety tradycyjnie zostają wydłużone o czas niedostępności obiektów.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tych specyficznych okolicznościach. O sytuacji będziemy informować na bieżąco, gdy będą pojawiały się kolejne rozporządzenia dotyczące sytuacji pandemicznej w kraju.

Zbierajmy siły w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Pozostańcie w zdrowiu! zespół Aqua Zdrój Wałbrzych

Podziel się ze znajomymi

2 komentarze

 1. Tadko pisze:

  Nie ma żadnej pandemii i trzeciej fali Covid-19 and 20 czego przykładem są choćby graniczące kraje z G4 w tym Polska, to jest Niemcy, Austria, Chorwacja, Białoruś czy Rosja, a wiec tam gdzie nie rządzi żydokapitalizm. Kraje G4 – Polska Węgry, Czechy i Słowacja administrowane przez wiadomego pochodzenia pachołki na rzecz swoich wyższych ranga spoza Polski (WB i USA) tak się rozpędzili w swoim pachołowaniu (p.a. jak Brazylia) ze nie biorą pod uwagę spadku (w tych wiodących krajach w produkcji szczepionek), gdzie chyba na ta okoliczność dla sciemy zmniejszono emisje i wstrzymano instalacje 5G p.a. jak w Chinach, Tajwanie, Wietnamie i Australii. Musze korzystać z basenu i innych relaksów wodnych

  • Aqua Zdrój pisze:

   Panie Tadeuszu, bardzo dziękujemy za przesłaną teorię 🙂
   Basen jest już otwarty, zatem zapraszamy!

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl