LIGA MTB AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ W WALIMIU

Dzieci w wieku od 2 do 14 lat ścigały się w pierwszym w tym roku wyścigu IV już edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej, a młodzież w wieku 15-16 lat w kategorii juniora młodszego rywalizowała w I-szym cyklu wyścigów MTB XC.

Na trudnych, wymagających trasach wyznaczonych w Walimiu w okolicy Centrum Sportu i Rekreacji w sobotę 13 kwietnia wystartowało 127 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych. Zwycięzcy edycji Ligi MTB otrzymali medale dla najlepszych. Ponadto wszyscy startujący w Walimiu otrzymali medale pamiątkowe za uczestnictwo oraz mieli możliwość skorzystania z ciepłej herbaty i słodkiego poczęstunku. W kategorii juniora młodszego zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajmujący miejsca 1-3 otrzymali wartościowe karty podarunkowe do zrealizowania w sklepach Decathlon na zakup akcesoriów sportowych oraz medale pamiątkowe.

Kolejny wyścig w ramach Ligi MTB odbędzie się w Starych Bogaczowicach przy zalewie wodnym w dniu 27.04.2019. na który serdecznie zapraszamy najmłodszych adeptów kolarstwa górskiego. Poniżej wyniki pierwszego wyścigu Ligi MTB oraz wyścigu MTB XC w kat. juniora młodszego.

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – Walim, 13.04.2019

Wyścig MTB XC kat. junior młodszy /K+M/ – Walim, 13.04.2019

Szczegółowe informacje na www.ssrjunior.pl

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl