LIGA MTB – ŚWIEBODZICE

Piąta Edycja Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej za nami, na której to padł kolejny rekord uczestnictwa, a stało się to na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

LIGA  MTB AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Edycja 5 w Świebodzicach – 08.09.2018.

W zawodach uczestniczyło 161 osób z czego 147 sklasyfikowano jako zawodników biorących udział w rywalizacji sportowej w ramach ligi o medale dla najlepszych. Zawodnicy wraz ze swoimi trenerami, opiekunami i rodzicami mieli możliwość uczestniczenia w szeregu imprezach towarzyszących sportowo rekreacyjnych, konkursach sprawnościowych, konkursach o wiedzy na temat sportu dzieci i młodzieży, konkurs rysunkowy, malowanie twarzy, dmuchane skocznie.  Organizator zabezpieczył dla wszystkich uczestników nagrody i upominki, był grill, słodycze, ciasto, tosty i zapewnił piękna słoneczną pogodę, która sprawiła że starty zawodników w poszczególnych kategoriach przyniosły wiele satysfakcji dla uczestników.

Wyniki 5 edycji w załączeniu.

Zapraszamy na 6 edycję oraz na finał Ligi MTB, która odbędzie się dnia 16.09.2018. w Szczawnie Zdroju na „Słonecznej Polanie”.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl