MECZE PLAY-OFF, MKS AQUA ZDRÓJ VS JUVENIA GŁUCHOŁAZY

Rundę zasadniczą siatkarze MKS Aqua Zdrój Wałbrzych zakończyli zwycięstwem z MUKS „Ziemia Milicka” Milicz 3:1. Teraz czas na rozgrywki play off, w ramach których już za niecałe dwa tygodnie nasz zespół zmierzy się w dwumeczu z Juvenią Głuchołazy.

W związku z żałobą narodową ustaloną przez Prezydenta RP mecz 15 lutego  o godz. 19:00 odbędzie się bez strefy małego kibica oraz oprawy artystycznej. Niedzielne starcie o godz. 17:00 będzie miało przebieg zgodny z zaplanowanym wcześniej scenariuszem tj. pełna oprawa oraz strefa małego kibica.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 15 lutego o godz. 19:00, a na drugie zapraszamy w niedzielę 17 lutego o godz. 17:00 do Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ. Czy zawodnicy Aqua Zdroju zdołają podtrzymać zwycięską passę? Przekonamy się już w najbliższy weekend! Podopiecznych trenera Janusza Bułkowskiego czeka zacięty pojedynek, tym bardziej liczymy na wsparcie kibiców! Oprócz siatkarskich emocji dla najmłodszych UKS Kinder Volleyball przygotuje strefę małego kibica, gdzie maluchy będą mogły aktywnie spędzić czas.

Bilety w cenie

  • dzieci i młodzież do ukończenia szkoły podstawowej BEZPŁATNIE
  • 5 zł ulgowy (młodzież szkolna, studenci do ukończenia 26 roku życia, emeryci i renciści, niepełnosprawni)
  • 10 zł normalny

Bilety dostępne w sprzedaży od 11.02.2019 w Hotelu AQUA ZDRÓJ oraz w dniu meczu w kasach biletowych.

Szczegóły na stronie www.siatkowka.walbrzych.pl

www.facebook.com/walbrzyska.siatkowka/

 

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl