Miners Krause Wałbrzych vs Wizards Opole

Już 15 sierpnia na stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ reprezentanci Wałbrzycha zmierzą się z Wizards Opole.

Futboliści Miners Wałbrzych wracają na stadion Aqua Zdrój! Tym razem rozegrają dwa spotkania w ramach rozpoczynającej rozgrywki PLFA 8 czyli ośmioosobowej odmianie futbolu amerykańskiego. Liga ma charakter turniejowy a Miners Wałbrzych będą rywalizować w grupie południowo-zachodniej. Nasi futboliści 15 sierpnia będą gospodarzami pierwszych spotkań. Zmagania rozpoczną się o godzinie 11:30 meczem ze Snakes Bielawa następnie w drugim pojedynku zmierzą się o godzinie 13.30 z Wizards Opole podczas którego ponownie liczymy na pełne trybuny.

„To będzie bardzo trudny start w naszych rozgrywkach ligowych. Nasza grupa jest bardzo silna, a my jako debiutujący Beniaminek nie jesteśmy stawiani jako faworyt. Ciężko jednak trenujemy i staramy się gonić takie zespoły jak Wizards Opole czy Raptors Racibórz. Wierzymy, że jesteśmy w stanie wygrać, to czego potrzebujemy to: nie popełnić ani jednego błędu oraz niesamowitego dopingu naszych kibiców – wtedy może się udać! „ – Jakub Tabaszewski, biegacz Miners (cyt. za www.poland-events.com).

Spotkanie poprowadzi najlepszy komentator w Polsce – Dawid Biały, który na bieżąco będzie wyjaśniał tajniki futbolu amerykańskiego. Dla kibiców tradycyjnie odbędą się konkursy sportowe z nagrodami a dla spragnionych catering Aqua Zdroju przygotuje „amerykańskie” menu. Serdecznie zapraszamy zapowiadają się nie lada emocje!

Bilety:

  1. Zamów minimum 5 biletów pod numerem 511 965 705 a zostaną dostarczone na terenie Wałbrzycha
  2. Bilety dostępne u zawodników

Gwarantowane:

  • niesamowite futbolowe emocje
  • profesjonalny futbolowy DJ
  • profesjonalny komentator
  • pokazy BWS Cheerleaders
  • pokazy pirotechniczne
  • profesjonalne boisko
  • amerykańskie MENU na stadionie

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl