Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Sportowym

Zapraszamy 30 listopada do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Sportowym

Wałbrzyski turniej jest kwalifikacją do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym FTS, a zarazem początkiem drogi na Mistrzostwa Europy i Świata, Światowej Federacji Tańca Sportowego [WDSF]. Zobaczymy zatem w Wałbrzychu najlepsze dolnośląskie pary taneczne . Mistrzostwa zostały dodatkowo wpisane do tegorocznego kalendarza Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego World Games 2017 co spowoduje, że Wałbrzych stanie się cząstką światowej stolicy sportów pozaolimpijskich. Organizatorem Mistrzostw Dolnego Śląska w Tańcu Sportowym jest UKTS CORDEX. Impreza została objęta patronatem Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.

Głównym celem  Dolnośląskiego  Związku Sportu Tanecznego jest wyłonienie reprezentacji Dolnego Śląska na Mistrzostwa Polski  w Tańcu Sportowym 2014 w stylach: latynoamerykańskim i standardowym.W przedpołudniowej części imprezy przeprowadzony będzie Turniej Kwalifikacyjny  dający parom tanecznym możliwość przekwalifikowania do wyższej klasy sportowej.

Bilety do nabycia w Szkole Tańca CORDEX.

Harmonogram:

9.00 – 14.00 Turniej o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej

15.00 – 20.00 Mistrzostwa Dolnego Śląska FTS w Sporcie Tanecznym

18.00 Gala

30 listopada halę Widowiskowo-Sportową Aqua- Zdrój z pewnością wypełni taniec, muzyka, zachwyt i mnóstwo emocji. Start godz. 9:00. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.puchar.walbrzych.pl

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl