MKS AQUA ZDRÓJ WAŁBRZYCH : EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

Nadchodzi 3 kolejka rundy zasadniczej siatkarskiej I ligi mężczyzn. W sobotę, 14 października do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu przyjedzie niepokonany dotąd Exact Systems Norwid Częstochowa. 

Norwid to dobrze nam znany zespół. W poprzednim sezonie 2016/2017 wałbrzyska drużyna spotykała się z częstochowianami aż siedmiokrotnie. W rundzie zasadniczej było 1:1 –  Norwid wygrał u siebie 3:0, a Wałbrzych przed własną publicznością pokonał gości po tie breaku. Tabela po rundzie zasadniczej ukształtowała się w ten sposób, że obie drużyny musiały walczyć ze sobą o utrzymanie się w lidze.  Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było rozegrać aż 5 spotkań! Górą okazali się zawodnicy Victorii Wałbrzych,  dzięki czemu po niezwykle emocjonującym sezonie utrzymali się w lidze.  Końcowy  bilans pojedynków obu zespołów w sezonie 2016/2017  to 4:3 dla Wałbrzycha.  Mocno wierzymy, że naszej drużynie uda się dobrze rozpocząć tegoroczny pojedynek z częstochowianami.

Po dwóch kolejkach sezonu 2017/2018  Norwid zajmuje 4 miejsce (6pkt, sety 6:2), a MKS AQUA ZDRÓJ 8 miejsce (2pkt, sety 4:5) .  Walka oraz wyrównany mecz, po którym ostatecznie przegraliśmy we Wrześni (3:1) potwierdza jednak, że drużyna trenera Janusza Bułkowskiego jest w stanie walczyć jak równy z równym z każdym rywalem.

Po raz kolejny liczymy na mocne wsparcie trybun. Podczas inauguracyjnego spotkania z AGH Kraków, frekwencja wyniosła ponad 1000 widzów! To było wielkie siatkarskie święto, które chcemy powtarzać na każdym kolejnym meczu w roli gospodarza. Bilety na mecz z Norwidem Częstochowa dostępne w recepcji hotelu AQUA ZDRÓJ, w pizzeriach Happy Day (ul.Palisadowa oraz ul.Lewartowskiego) oraz w Piwiarni pod Wierzbami (ul.Broniewskiego).  Wejściówki w cenach :

normalny 10zł

ulgowy 5zł (dzieci i młodzież do 26 roku życia , emeryci oraz niepełnosprawni)

rodzinny 5zł/os (1+1, 1+2, 2+1 – jeden dorosły jedno dziecko, jeden dorosły dwójka dzieci, dwójka dorosłych jedno dziecko itp.)

W sobotę jak zwykle na mecz zapraszamy rodziny z dziećmi – na najmłodszych kibiców w strefie foyer będzie znów czekać strefa siatkówki, którą zorganizuje partner naszego klubu Uczniowski Klub Sportowy Kinder Volleyball.

Czekamy na wielki mecz i obronę twierdzy Wałbrzych!

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych vs Exact Systems Norwid Częstochowa – sobota (14.10.2017) godzina 18:30, hala widowiskowo-sportowa w Centrum AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu.

Kadra MKS Aqua Zdrój Wałbrzych

1.Michał Marszałek

2.Andriej Orobko

5.Piotr Lipiński (kapitan)

7.Damian Hudzik

8.Bartłomiej Dzikowicz

10.Marcin Dereń

12.Mateusz Linda

13.Konrad Buczek

14.Jędrzej Goss

15.Sebastian Zieliński

16.Adam Woźnica

17.Michał Szydłowski (libero)

  • Trener – Janusz Bułkowski
  • Statystyk – Krzysztof Michalski
  • Trener przygotowania fizycznego – Adrian Bochenek
  • Fizjoterapeuta- Grzegorz Kluska
  • Kierownik drużyny – Fabian Kurzawiński

 

banner

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl