Niemcy Bydgoszcz i Holandia Szczecin zwycięzcami Finału Finałów!

Za nami wielkie widowisko dziecięcej piłki nożnej! W Centrum AQUA ZDRÓJ zakończył się Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa 2016.

Przez dwa dni w piłkarskich rozgrywkach rywalizowały najlepsze drużyny z całej Polski. W kategorii U9 Niemcy Bydgoszcz pokonały w pełnym emocji meczu finałowym Argentynę Grudziądz. Trzecie miejsce zajęła Anglia Szczecin. W kategorii U11 mistrzowski tytuł zdobył zespół Holandii Szczecin, drugie miejsce wywalczyli młodzi piłkarze Brazylii Tychy, a kolejne Czechy Łódź. Zwycięzcy oprócz pucharu i medali otrzymali bilet na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo na zakończenie turnieju miała miejsce loteria, w której wyjazd na mecz Borussi Dortmund wygrała Polska Wałbrzych i Turcja Kraków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej gry i życzymy dalszych sukcesów sportowych!