Nowe zajęcia fitness!

Zapraszamy na nowe zajęcia fitness! Już od marca w naszej ofercie innowacyjne formy ćwiczeń: Deep Work, Zumba Sentao, Spinning oraz Trening Funkcjonalny.

Deep Work – nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego; atletyczny i prosty. Energetyczny zestaw ćwiczeń oparty na pięciu elementach, symbolizujących różne źródła energii. Program zajęć, bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, by stworzyć kompleksowy trening funkcjonalny.

Zumba Sentao – fuzja tańca latynoamerykańskiego i prostych kroków choreograficznych zaczerpniętych z aerobicu z użyciem niestandardowego przyrządu- krzesła! Zajęcia odkryją przed Tobą nowy wymiar treningu. Doskonała zabawa, rytmiczna muzyka, taniec i spalanie kalorii w jednym.

Spinning – trening wydolnościowy na rowerach stacjonarnych Spinner. Doskonale kształtuje mięśnie nóg i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża kręgosłupa i stawów. Sam regulujesz obciążenie i poziom intensywności swojego treningu pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Przed każdymi zajęciami należy zapisać się do grupy w Strefie Sport.

Szczegółowe informacje w zakładce grafik fitness

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl