Piłkarze Zagłębia Sosnowiec zadowoleni z obozu w Wałbrzychu

W dniach od 29.01 do 7.02.2015 r. na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ miało miejsce zgrupowanie drugoligowego klubu piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec.

Drużyna intensywnie trenowała 3-4 razy dziennie pod kierownictwem trenera Mirosława Smyły. W ramach obozu odbyły się  mecze sparingowe: z Miedzią Legnica (1:2), z Górnikiem Wałbrzych (0:0 i 0:0) i Lechią Dzierżoniów (1:0 i 2:0). Mecze kontrolne były uzupełnieniem ciężkich zajęć.

Na koniec zgrupowania czekała na zawodników miła niespodzianka, gdyż w Wałbrzychu pojawił się prezes Marcin Jaroszewski z prezydentem miasta, czyli właścicielem klubu, Arkadiuszem Chęcińskim, który wziął aktywny udział w zajęciach. Sztab Szkoleniowy wyraził pozytywną opinię o sportowych obiektach Aqua Zdroju: „Warunki w Wałbrzychu mieliśmy perfekcyjne, niczego nam nie brakowało, plan zrealizowaliśmy w stu procentach, nie mieliśmy żadnych kłopotów, oprócz przeziębień i kilku zachorowań. Jedyny uraz to wybity bark Przemka Mizgały, jednak nie jest to poważna kontuzja. Mecze kontrolne pozwoliły nam zebrać odpowiedni materiał, a to jest ważne.” – stwierdził trener Mirosław Smyła (źródło: www.zaglebie.eu).

Zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu życzymy samych sukcesów, wygranych meczów i awansu do I ligi.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.zaglebie.eu

 

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl