PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI KADETEK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2015

W miniony weekend 11-12 lipca Wałbrzych gościł 16 duetów żeńskich w ramach Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce plażowej.

Na boiskach przy ul. Kusocińskiego swoje półfinały rozegrały ekipy z czterech województw (lubuskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie). Do finałów które odbędą się w Mysłowicach awansowała Dąbrowa Górnicza (dwie pary) Strzelin (jako reprezentant naszego województwa) oraz Nowa Sól. Poniżej pełna klasyfikacja

Wałbrzych po raz pierwszy gościł siatkówkę plażową na szczeblu centralnym (półfinały Mistrzostw Polski) co w połączeniu ze świetnym zakwaterowaniem (sędziowie oraz zespoły gościli w Hotelu AQUA-ZDRÓJ) oraz bardzo wysokim poziomem sportowym mogło dać nad wyraz pozytywne opinie.

Wszystkim zawodniczkom oraz trenerom dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszych grach ? mamy nadzieje i trzymamy kciuki aby wszystkie pary zajęły przynajmniej takie same miejsce już w walce o złote medale!

KLASYFIKACJA

1. AGATA FRĄTCZAK / ADRIANNA GAŚ ? MKS DĄBROWA GÓRNICZA / VICTORIA CIESZYN

2. KAMILA ŻOŁĄDEK / WIKTORIA RABA ? TYGRYSY STRZELIN

3. KLAUDIA BANDUROWSKA / MARTYNA RYGIEL – UKS ARES NOWA SÓL

4. WIKTORIA SZYNIEC / KATARZYNA WILCZAK ? MKS DĄBROWA GÓRNICZA

5-6

NATALIA MIŁOSZ / MAGDALENA WALCZAK ? MKS DWÓJKA ZAWIERCIE

KLAUDIA ŁĘGOWSKA / MAGDA PAWLAK ? TYGRYSY STRZELIN

7-8

ANNA MAZIAKOWSKA / SANDRA MIELCZAREK ? IMPEL GWARDIA WROCŁAW

KATARZYNA BOJKO / NATALIA ŁAWNICZAK ? PITBULL MILICZ

9-12

NIKOLA MARKIEWICZ / MALWINA NAZARUK ? USA BEACH VOLLEY LUBSKO

MONIKA LITOBORSKA / MARTYNA SOBCZAK ? UKS ARES NOWA SÓL

JULIA GIER / ANDREA SIERKO ? USA BEACH VOLLEY LUBSKO

ALICJA BALICKA / SANDRA DAWIDOWICZ ? MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE

13-16

ALEKSANDRA GOMUŁA / ALICJA GOMUŁA ? MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE

JULIANNA ROKITA / BARBARA WILK ? TYGRYSY STRZELIN

ALEKSANDRA KIBICKA / ELŻBIERA KRAWIEC ? MMKS KĘDZIERZYN-KOŹLE

WERONIKA WIECZERZYCKA / JUSTYNA WSZOŁEK ? UKS SOKÓŁ KATOWICE

WYNIKI GIER

ŻOŁĄDEK/RABA ? BANDUROWSKA/RYGIEL 2:0 (21:8, 21:15)

SZYNIEC / WILCZAK 0:2 (16:21, 7:21)

MECZ O 3 MIEJSCE:

BANDUROWSKA/ RYGIEL ? SZYNIEC/ WILCZAK 2:1 (21:8, 18:21, 15:12)

FINAŁ:

ŻOŁĄDEK/ RABA ? FRĄTCZAK/ GAŚ 1:2 (12:21, 21:11, 8:15)

SĘDZIOWIE:

MAREK DUDEK ? SĘDZIA GŁÓWNY

MARIUSZ PILICHOWSKI

KLAUDIA DROGOSZ

MICHAŁ GRZEGÓRZKO

WOJCIECH ROMANISZYN

KRZYSZTOF MUCHA

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl