Półmetek eliminacji Podwórkowej Ligi Mistrzów Aglomeracji Wałbrzyskiej

Półmetek eliminacji Podwórkowej Ligii Mistrzów Aglomeracji Wałbrzyskiej już za nami!

Do soboty 9 lipca odbyło się pięć z dziewięciu eliminacji do wielkiego finału Podwórkowej Ligii Mistrzów AW, który rozegrany zostanie 18 lipca 2016 roku w Centrum AQUA ZDRÓJ.

Rozgrywki eliminacyjne przeprowadzono do tej pory w takich miejscowościach jak: Wałbrzych, Nowa Ruda, Szczawno Zdrój, Głuszyca i Mieroszów. Frekwencja dopisywała, choć w przeciwieństwie do poprzednich lat, prym wiodły drużyny w starszych rocznikach. Najwięcej zespołów wystartowało w Wałbrzychu (11) i Szczawnie Zdroju (12). Tuż za nimi uplasowała się Głuszyca. W ciągu tygodnia eliminacji rozegrano łącznie 57 meczy, w których strzelono 160 bramek. Wszystko to za sprawą 40 drużyn, które turniej mają już za sobą. Pozostały eliminacje w Czarnym Borze, Walimiu, Boguszowie Gorcach i Starych Bogaczowicach.

Zdjęcia, filmy, sprawozdania i terminarze eliminacji można śledzić na stronie: www.facebook.com/PodworkowaLigaMistrzowAglomeracjiWalbrzyskiej

Dotychczasowym zwycięzcom eliminacji gratulujemy awansu do wielkiego finału!

Turniejowe drużyny można zgłaszać wysyłając sms pod numer 530 789 853 lub mail Fundacji: fundacja.zcalegoserca@gmail.com o treści: miejscowość ? nazwa drużyny ? kategoria wiekowa. Potwierdzenie zgłoszenia w ciągu 24 godzin.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl