Powitanie lata, Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa, Półkolonie

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczyli prezes Aqua-Zdroju Mariusz Gawlik, Prezes Stowarzyszenia Kochamy Sport Tomasz Kucharski , pracownik działu marketingu Angelika Szpat oraz Weronika Kołomańska instruktor- koordynator pływania.

Podczas spotkania przedstawiono plan najbliższych imprez, które odbędą się już w ten weekend, a także program zajęć wakacyjnych.

W piątek 23 czerwca zapraszamy do parku wodnego na Powitanie Lata. Wszystkich uczestników czeka moc atrakcji. Dla dużych i małych przewidziane są gry, konkursy z nagrodami, aqua aerobik, a także pokaz mody basenowej.

Od 23 do 25 czerwca na boiskach przy ul. Ratuszowej odbędzie się Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa. Więcej informacji -> kliknij tu

Tradycyjnie już dla dzieci organizowane są wałbrzyskie wakacje na sportowo, które ruszają od 26 czerwca i odbywać się będą przy kilku wałbrzyskich szkołach oraz w Centrum Aqua-Zdrój. Więcej informacji -> kliknij tu

Od lipca rozpoczynają się półkolonie z językiem angielskim, podzielone na turnusy: pływackie, mini triathlon, młode dziki, mini squash, mini siatkówka, gdzie poza zajęciami językowo-ruchowymi czeka na najmłodszych sporo innych atrakcji. Szczegółowe informacje dotyczące półkolonii już jutro.

Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniach, a najmłodszych do uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych.

powitanie lata

Finał Finałów - DM Plakat

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl