#POWITANIEWOSNY W AQUA-ZDROJU

Aqua-Zdrój Squash&Fitness Center zaprasza do włączenia się do akcji #powitaniewosny, dzięki której możemy w sposób szczególny zadbać o własną formę, rywalizować i wygrywać nagrody. Dodatkowo w pierwszy dzień wiosny (24.03) na siłownię wchodzimy z 50% rabatem!

Już 24 marca startujemy z projektem metamorfoza w Aqua-Zdrój Squash&Fitness Center. Uczestnicy biorący w niej udział, będą musieli podać swój wiek i zrobić pomiar masy ciała na wadze. Osoba, która zanotuje największy postęp w utracie tkanki tłuszczowej wygra pakiet wartościowych nagród. Akcja rozpoczyna się 24.03, natomiast  finał metamorfozy zaplanowany jest na 21.06. Zachęcamy do obserwacji naszego wydarzenia na facebooku, na bieżąco będziemy publikowali tam pomocne materiały oraz nagrody, jakie otrzyma zwycięzca! Warunkiem uczestnictwa jest złożenie poprawnego zgłoszenia. Zgłoszenie oraz regulamin metamorfozy dostępne są tu : regulamin , zgłoszenie.

24 marca w strefie Squash&Fitness Center odbędzie się również oficjalne #powitaniewiosny pod nazwą – Wiosenne spalanie kcal z endomondo! Tego dnia w godzinach od 6 do 22 wszyscy  klienci, którzy pobiorą darmową aplikację (endomondo) na swój telefon  wejdą na siłownię ze zniżką 50%. Warunkiem promocji jest okazanie aplikacji na recepcji i  włączenie jej  podczas treningu. Po zakończonym treningu wynik z aplikacji należy okazać na recepcji. Wyniki osób biorących udział w zabawie zostaną zsumowane i zaprezentowane na facebooku Razem ustanówmy rekord spalonych kalorii z endomondo!

Regulamin spalania kalorii z endomondo dostępny jest tu: regulamin.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego  #powitaniawiosny w AQUA-ZDROJU!

plakat_powitanie-wiosny

 

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl