Regulamin Wałbrzyskiej Karty Rodzina 3 Plus

  1. Wałbrzyska Karta Rodzina 3 Plus realizowana jest w ramach prowadzonej przez Gminę Wałbrzych polityki społecznej i stanowi zintegrowany system preferencji dla wałbrzyskich rodzin wielodzietnych w celu wspierania i promowania tego modelu rodziny.
  2. W ramach ww. programu Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo ? Rekreacyjne ?AQUA-ZDRÓJ? Spółka z o.o. umożliwia rodzinom wielodzietnym legitymującym się Wałbrzyską Kartą Rodzina 3 Plus korzystanie z parku wodnego zlokalizowanego w Centrum AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.
  3. Posiadacz Wałbrzyskiej Karty Rodzina 3 PLUS uprawniony jest do skorzystania z promocyjnego godzinnego pobytu w parku wodnym Centrum Aqua Zdrój w Wałbrzychu po okazaniu Karty Rodzina 3 PLUS oraz w przypadku dzieci i młodzieży ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
  4. Wejście promocyjne oznacza zniżkę w wysokości 50 % ceny biletu za godzinny pobyt w parku wodnym i obowiązuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia Parku wodnego.
  5. Wejście promocyjne uprawnia do przebywania przez 70 minut w strefie basenowej. Do strefy basenowej zalicza się szatnię oraz łaźnie.
  6. Czas pobytu rozpoczyna się z chwilą aktywowania przez kasjera transpondera i kończy się w momencie rozliczenia pobytu w kasie basenowej.
  7. Przekroczenie czasu przewidzianego w ramach wejścia promocyjnego skutkuje rozpoczęciem minutowego naliczania pobytu zgodnie z obowiązującym cennikiem przekroczenia czasu.
  8. Wejście promocyjne nie obejmuje strefy Saunarium. Wstęp do strefy Saunarium podlega opłacie zgodnie z cennikiem.
  9. Osoby, które nie ukończyły 13-go roku życia mogą przebywać w parku wodnym wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
  10. Za wstęp w ramach karty Rodzina 3 Plus nie można płacić kartą rabatową.
Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl