Sekcja pływacka UKS ?SZAFIR?

 

Uczniowski Klub Sportowy ?Szafir? wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu i zainteresowaniom młodych ludzi na doskonalenie i trenowanie pływania rozszerzył swoją działalność o Sekcję Pływacką.

Wiele dzieci przejawia duże umiejętności i zdolności pływackie. Ponad tysiąc uczniów wałbrzyskich szkół podstawowych uczy się aktualnie w programie Powszechnej Nauki Pływania. Ra rynku jest około 10 prywatnych szkółek nauki pływania.

UKS ?Szafir? dąży do stworzenia grupy pływackiej trenującej i reprezentującej nasze Miasto na zawodach nie tylko na Dolnym Śląsku, ale również na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Trenujemy na dwóch najnowocześniejszych basenach w Wałbrzychu: Aqua-Zdroju i przy Zespole Szkół Nr 4 w Wałbrzychu, gdzie UKS ?Szafir? ma swoją siedzibę. W związku ze sprzyjającymi warunkami do rozwoju pływania sportowego UKS obejmuje opieką trenerską dzieci i młodzież poprzez kompleksowe podejście do treningu pływackiego: dwa treningi dziennie, zajęcia ogólnorozwojowe uzupełniające oraz zajęcia warsztatowe z dietetyki i psychologii sportu.

Szczegółowe informacje ? www.szafir.pecet.com.pl, nr tel. 660 502 538, e-mail: szafir(at)pecet.com.pl

?Sport to zdrowie? słyszymy slogany. Naszym jest ?Sport to Radość, to Sposób na Życie?.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl