Wałbrzych – Małe Grody Piastowskie

W dniach 5-8 maja odbędzie się wyścig kolarski CCC Tour – Grody Piastowskie.

Tegoroczna edycja ?Grodów? w całości przebiegała będzie na terenie, na którym zlokalizowane są dwie najdynamiczniej rozwijające się strefy ekonomiczne w Polsce: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ?INVEST PARK?.  Zawody składają się z kilku etapów. Trasa III etapu zlokalizowana jest w rejonie Gór Sowich, gdzie na kolarzy czekają wzniesienia na Przełęczach: Niedźwiedziej, Walimskiej, Srebrnogórskiej i Woliborskiej. Start etapu w Wałbrzychu 8 maja o godz. 13:00, a zakończenie etapu na 2 rundach w rejonie Dzierżoniowa z kilkukilometrowym podjazdem w rejonie Owiesna-Kietlic.

W Wałbrzychu wyścigowi będzie towarzyszyła impreza dla dzieci w ramach Małych Grodów Piastowskich.

W wyścigu „Małe Grody Piastowskie” prawo startu mają uczennice i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Miasta Wałbrzycha, zgłoszeni przez przedstawiciela szkoły lub rodziców oraz posiadający pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach. Uczestnicy podzieleni będą na kategorie wiekowe. Zapraszamy!

Regulamin zawodów, formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika oraz mapa dostępne na stronie www.grody.com.pl (zakładka Małe Grody Piastowskie)

źródło: www.grody.com.pl

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl