Wałbrzyska Liga Squasha AQUA ZDRÓJ

Z uwagi na rosnącą popularność squasha w Wałbrzyskim Aqua Zdroju i coraz większą liczbę uczestników na zajęciach ruszamy z nowym cyklicznym wydarzeniem. W każdą trzecią niedzielę miesiąca zaczynając już od 15 grudnia rozpoczynamy „Wałbrzyską Ligę Squasha AQUA ZDRÓJ”.

Kto może wystartować?

Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania do naszej ligi. Nie trzeba grać na poziomie EXPERT, a im będzie nas więcej tym rozgrywki będą ciekawsze. Gramy w systemie OPEN i grać może każdy z każdym. Zarówno kobiety i mężczyźni. W rozgrywkach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie, będące pod opieką opiekunów. Dołączyć można w każdym momencie i rozegrać dowolną liczbę kolejek.

Jak można rozpocząć rywalizację?

Szczegółowy harmonogram będziemy publikować w soboty poprzedzające dana kolejkę (to zależy od ilości zgłoszeń), a zapisy na daną kolejkę są możliwe w aplikacji Best of five lub w recepcji squash and fitness (telefonicznie lub osobiście) i przyjmowane są do piątku poprzedzające wydarzenie do godziny 22.00. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Nagrody:

Na zakończenie Ligi trzech najlepszych zawodników WLS zostanie uhonorowanych nagrodami o wartości:

  1. 200 zł
  2. 150 zł
  3. 100 zł

Koszty:

  • 30 zł dla posiadaczy kart Multisport Plus, Ok System, przy jednoczesnym zarejestrowaniu się i ściągnięciu usługi za pośrednictwem danego operatora.
  • 45 zł płatne gotówką, kartą płatniczą, kartą rabatową jednakże bez możliwości rabatowania usługi.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl