WEEKENDOWY DZIEŃ DZIECKA Z AQUA-ZDRÓJ

W ramach zbliżającego się Światowego Dnia Dziecka (który kalendarzowo wypada 1 czerwca) w miniony weekend mieliśmy  przyjemność przygotować dla najmłodszych moc atrakcji – w sobotę przy Starej Kopalni natomiast w niedzielę w centrum AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej.

  W sobotę uczestniczyliśmy aktywnie w Dniu Dziecka w Starej Kopalni. Wszyscy uczestnicy mieli okazję wypróbować najnowsze trendy treningowe czyli aktywność na trampolinach, ponadto najmłodsi mierzyli się w konkurencjach sportowych w których do wygrania były wejściówki do Parku Wodnego i Strefy Sport.  Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem co prezentujemy na poniższych zdjęciach.

 

 

 

Niedziela to drugi dzień w ramach weekendowego święta najmłodszych – od godziny 12:00 dzieci miały okazję poskakać na trampolinach (wykorzystywanych na co dzień w strefie sport) ,dmuchanych zjeżdżalniach, wypróbować piankowe klocki a także zobaczyć pokaz wielkich baniek mydlanych. Ponadto dla wszystkich zgromadzonych (wśród widowni licznie zgromadzeni rodzice) odbył się spektakl „Czerwony Kapturek” Teatru William Es, a to wszystko w wesołej atmosferze malowania twarzy i zajadania waty cukrowej. Dziękujemy za Waszą obecność!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl