Wielkie widowisko operetkowe – Zemsta Nietoperza

Już 30 grudnia zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na wielkie widowisko operetkowe – „Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa.

Wielkie widowisko operetkowe, w inscenizacji i reżyserii Tomasza Janczaka,  w wykonaniu znakomitych śpiewaków, solistów najlepszych polskich teatrów operowych, chóru Filharmonii Lubelskiej,  tancerzy zespołu Cordex i Zespołu Pieśn i Tańca ?Wałbrzych? oraz i przede wszystkim Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej pod batutą Jerzego Koska. Będzie to największe  przedstawienie muzyczne w historii Wałbrzycha. Ponad 100 artystów, piękna muzyka, znakomity humor oraz efekty multimedialne gwarantują świetną zabawę i udany wieczór przy ponadczasowej muzyce Johana Straussa.

Akcja utworu rozgrywa się pod koniec XIX wieku, w modnym podwiedeńskim kurorcie. Opowiada o losach Gabriela von Einsensteina, który pod wpływem swojego przyjaciela, doktora Falke, postanawia wieczór przed pójściem do więzienia (za obrazę urzędnika skarbowego) spędzić na balu. To także historia jego żony Rozalindy i jej kochanka Alfreda. Zarówno oni, jak i pokojówka Adela, wplątani zostają w misterną intrygę zaplanowaną przez  wspomnianego doktora Falke, który pragnie zemścić się na Einsensteinie, za kawał z poprzedniego karnawału. Pogoń za przyjemnością i zabawą, jest tu głównym motorem rozgrywającej się akcji, która ? jak to w operetkach ? kończy się szczęśliwie, pozostawiając widza oczarowanego pięknymi melodiami Johanna Straussa.

Spektakl rozpocznie się o godz. 19:00 –  czas trwania ok. 3 godziny 20 minut, z dwiema przerwami.

Bilety (w cenie 60 zł, 80 zł lub 100 zł) oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie www.filharmonia-sudecka.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl