Wrześniowe Treningi Squasha

Zapraszamy wszystkich miłośników squasha do Centrum Aqua Zdrój! We wrześniu treningi pod okiem wykwalifikowanego instruktora squasha ESF Level 1 Marcina Wysoczańskiego w cenie wynajęcia kortu!

Ruszają zapisy na szkółkę squasha dla dzieci (zajęcia ogólnorozwojowe z nastawieniem na poprawę koordynacji ruchowej wraz z elementami squasha):

  • klasy 1-3
  • klasy 4-8
  • młodzież szkoły ponadpodstawowe/gimnazjalne

oraz na indywidualne i grupowe zajęcia dla początkujących – dorosłych.

Wrzesień to czas powrotu do szkoły, ale również czas powrotu do aktywności fizycznej. Gorąco zachęcamy do spróbowania gry w squasha i przekonania się ile radości niesie ze sobą uprawianie tej dyscypliny sportu!

Terminy szkółek i treningów zostaną ogłoszone po zebraniu chętnych uczestników

Zapisy bezpośrednio u trenera pod nr tel 502 490 346 lub na recepcji Aqua Zdrój Squash&Fitness Center nr tel 74 660 93 13.

Marcin Wysoczański

Trener Europejskiej Federacji Squasha level 1 i Polskiej Federacji Squasha, aktywny zawodnik Ogólnopolskich rozgrywek indywidualnych. Kilkukrotnie stawał na podium turniejów organizowanych przez Polska Federacje Squasha. Prowadzi zajęcia indywidualne dla osób początkujących i średniozawansowanych oraz grupowe dla dzieci i dorosłych. Pozytywna osobowość, cierpliwość oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne Marcina ułatwi Wam stawianie pierwszych kroków na korcie. Zajęcia prowadzi w godzinach popołudniowych oraz w weekend. Zapraszamy na treningi z Marcinem!

 

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl