XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej

W dniach 27-28 lutego 2016 r. w Centrum AQUA ZDRÓJ odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej.

Do zawodów przystąpiło 20 zespołów, które podzielone zostały na pięć grup, po cztery drużyny w każdej grupie. Pierwszego dnia mistrzostw, rozegrano mecze grupowe, które były niezwykle emocjonujące a losy awansu do II rundy ważyły się w każdej grupie niemal do ostatniego meczu. Drugi dzień mistrzostw, rozpoczął się walką o ?Puchar Pocieszenia Mistrzostw?, który wywalczyła drużyna Toyota Wałbrzych. W drugiej rundzie turnieju głównego, w którym wystąpiło 12 zespołów, walczono o awans do ćwierćfinału mistrzostw. Z czterech trzyzespołowych grup, awans do ćwierćfinału wywalczyły po dwie najlepsze drużyny. W finale zwyciężył zespół BBF Kujawy pokonując 2-0 reprezentację Hormann Legnica.